Dom

Masson Group Company Limited profil firmy

profil firmy

Guangzhou Masson Science & Technology Industrial Co., Ltd., dawny Guangzhou Light Industry Institute, jest jednym z liderów chińskiego przemysłu spożywczego i technologicznego.Nasza marka VIVIDod 20 lat rozwija się i rozwija w zintegrowane przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i usługami emulgatorów.Jako profesjonalny, szczery i niezawodny partner biznesowy, zawsze poświęcamy się opracowywaniu i dostarczaniu niestandardowych produktów.

 

Chiny Masson Group Company Limited profil firmy 0

 

Doskonały produkt to: GMS (E471) Destylowane monoglicerydy, mono- i diglicerydy, PGE (E475), SPAN (E491 492), CITREM (E472 c), DATEM (E472 e), SMG (E472 g), SSL (E481 i) , Środek przeciwpieniący, emulgator ciasta i tak dalej. Certyfikaty ISO 9001, HACCP, MUI HALAL, OU Kosher, FSSC22000 są ważne.

 

Chiny Masson Group Company Limited profil firmy 1

 

Ponadto nasza firma od wielu lat współpracuje z renomowanymi międzynarodowymi uczelniami.System aplikacji CITREM, DATEM, Sukcynylowanych monoglicerydów, PGE i Compoundów stworzony w celu rozwiązania problemów stabilności emulgacji i spieniania inflacyjnego, spełnia wysokie wymagania jakościowe naszych klientów.

 

Chiny Masson Group Company Limited profil firmy 2

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Masson został założony w 1896 r. Jako jedno z najwcześniejszych profesjonalnych przedsiębiorstw produkujących pastę do zębów w Chinach. Dawna fabryka pasty do zębów w Guangzhou przekształciła się w spółkę akcyjną ---- Guangzhou Masson Group Company Limited w 1993 roku. Od tego czasu, poprzez reformację i innowacje, Masson Group jest zróżnicowanym i kompleksowym przedsiębiorstwem high-tech, które jest właścicielem kilku gałęzi biznesu, w tym opieki jamy ustnej produkty, dodatki do żywności, produkty kosmetyczne i do pielęgnacji skóry oraz nowoczesne urządzenia do technologii separacji, a także nieruchomości i handel międzynarodowy. Zatwierdzona do utworzenia przez Państwową Administrację Przemysłu i Handlu, Masson Group jest obecnie dużą międzyregionalną i międzybranżową grupą przedsiębiorstw, która łączy naukę, technologię, handel i inwestycje razem. Cel: „Dostarczanie wysokiej jakości produktów, tworzenie wysokiej jakości życia”, Masson Group nieustannie buduje słynną markę i poprawia konkurencyjność rynku.

Masson Group Company Limited Masson Group Company Limited Masson Group Company Limited Masson Group Company Limited Masson Group Company Limited
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

marki : ŻYWY

Ilość pracowników : 800~1000

Coroczne wyprzedaże : 25Million-30Million

Rok założenia : 1993

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Masson Group Company Limited Certyfikaty Chiny Masson Group Company Limited Certyfikaty Chiny Masson Group Company Limited Certyfikaty Chiny Masson Group Company Limited Certyfikaty